Prędki przebieg wypełniania PIT

technology-791032_640

Poświęciliśmy wiele czasu, by stworzyć dla Państwa banalny w obsłudze i szybki w działaniu program do rozliczania oświadczeń podatkowych przez Internet. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być proste i szybkie jak nigdy dotychczas. Nakłaniamy do zapoznania się z niżej zamieszczonymi informacjami jak również szczegółami funkcjonowania programu.

Continue reading »

PIT- niezbędne wiadomości i pomocne wskazówki

banknoty-obok-informacji-finansowych_1232-138

Doroczne rozliczanie się z urzędem skarbowym będzie łatwe jak nigdy dotychczas, jeśli skorzystają Państwo z przyszykowanego przez nas narzędzia. Stworzyliśmy praktyczny i banalny w obsłudze program do rozliczenia PIT 2013. Przy jego pomocy wypełnianie oświadczenia podatkowego zajmie zaledwie kilka minut. Ze swojej strony dołożyliśmy wszystkich starań, ażeby wykreować program, który ma uprościć wywiązywanie się z tego obowiązku i zaoszczędzić czas, który dotychczas byli Państwo zmuszeni tracić w długaśnych kolejkach na poczcie bądź bezpośrednio w ”skarbówce”.

Continue reading »

Jeden z najważniejszych obowiązków podatnika, czyli jak odpowiednio wypełnić roczne zeznanie.

Dokumenty
Każdy, kto legalnie zarabia w naszym kraju musi raz na rok dopełnić przykrego obowiązku wobec urzędu skarbowego, to znaczy wypełnić deklarację i opłacić wszystkie podatki. Jeżeli jest się zatrudnionym na etacie czy prowadzi swoją firmę, to teoretycznie nic nie powinno być do dopłacania, gdyż wszystkie zaliczki trzeba przelewać w okresie całego roku.

Continue reading »